ZPZ LEGAL

Kancelaria ZPZ LEGAL
zaprasza do składania dokumentów aplikacyjnych na stanowisko:
ASYSTENTKA / ASYSTENT
RADCY PRAWNEGO
Miejsce pracy: WROCŁAW

Najważniejsze zadania:

  • bieżące wsparcie zespołu prawników w realizacji projektów
  • bieżące wsparcie administracyjno-biurowe
  • nadzór nad organizacją, przechowywaniem i archiwizacją dokumentacji
  • dbałość o terminowy obieg informacji, dokumentów i korespondencji
  • przygotowywanie i formatowanie dokumentów prawnych oraz pism według przyjętych standardów
  • prowadzenie i obsługa korespondencji, w tym korespondencji sądowej
  • prowadzenie terminarza
  • organizacja wyjazdów służbowych
  • kontakt z organami administracji, sądami, notariuszami, klientami kancelarii

Od Kandydatów aplikujących na to stanowisko oczekujemy:

  • mile widziane doświadczenie w czynnościach określonych powyżej jako obowiązki
  • punktualność i odpowiedzialność
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne,
  • podzielność uwagi; umiejętność priorytetyzacji i pracy nad wieloma zadaniami w tym samym czasie
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne lub prawnicze/ student V roku
  • znajomość prawa handlowego, gospodarczego i cywilnego będzie atutem
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • chęć zdobycia wiedzy i doświadczenia zawodowego
  • znajomość narzędzi pakietu Ms Office

Oferujemy:

  • umowę zlecenia
  • zatrudnienie w dynamicznym, przyjaznym zespole, możliwość rozwoju zawodowego
  • udział w ciekawych projektach

Dokumenty aplikacyjne prosimy przesyłać do 25.09.2018 r. na adres email: kancelaria@zpzlegal.pl
z adnotacją ASYSTENTKA / ASYSTENT RADCY PRAWNEGO

Osoby zainteresowane nawiązaniem współpracy i spełniające kryteria określone w wymaganiach, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych (CV oraz listu motywacyjnego), po uprzednim zapoznaniu się z informacjami dotyczącymi zasad przetwarzania danych osobowych, dostępnymi na stronie internetowej http://zpzlegal.pl/przetwarzanie-danych-osobowych/. Informujemy, iż Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, tj. w celu zawarcia umowy zlecenia (art. 6 ust. 1 pkt b RODO).

Jeżeli chcecie Państwo, aby przesłane dokumenty aplikacyjne zostały wykorzystane w przyszłych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Dagmarę Szygułę-Żuchowską, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą ZPZ LEGAL Kancelaria Radcy Prawnego Dagmara Szyguła-Żuchowska oraz Aleksandrę Otok-Zagajewską, prowadząca działalność gospodarczą pod firmą ZPZ LEGAL Kancelaria Radcy Prawnego Aleksandra Otok-Zagajewska, moich danych osobowych
zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.”