Kancelaria ZPZ Wrocław

Jesteśmy Kancelarią radców prawnych. W pracy z Klientami stawiamy na zaangażowanie, dyspozycyjność i profesjonalizm. Jakość świadczonych przez nas usług jest wynikiem wieloletniego doświadczenia, zdobytych w tym czasie specjalizacji oraz – co najważniejsze – wynikiem dbałości i otwartości na potrzeby Klientów.

 

Udało nam się stworzyć miejsce wyjątkowe – Kancelarię, w której zarówno klient biznesowy, jak i klient indywidualny, otrzyma wsparcie i doradztwo dostosowane do swoich potrzeb. Wychodzimy z założenia, że prawo, podobnie jak medycyna, wymaga podziału kompetencji i specjalizacji. Połączenie usług dla biznesu i dla klientów indywidualnych w jednym miejscu, stało się możliwe dzięki różnorodności kompetencji i osobowości członków tworzących zespół ZPZ LEGAL. Naszą przewagę budujemy na kompleksowości, zaangażowaniu, kobiecej sile i determinacji. Takie połączenie sprawia, że wspólnie możemy więcej!
Klientom zapewniamy wszechstronne wsparcie, także wykraczające poza ramy prawne. Współpracujemy z grupą ekspertów, którzy podzielają naszą wizję kompleksowej obsługi. Są wśród nich doradcy podatkowi, doradcy ds. finansów oraz restrukturyzacji, konsultanci medyczni oraz biegli ds. budownictwa.